Dortmund – Legia 8:4

Udział w ósmej rundy Ligi Mistrzów piłki nożnej w wtorek zapewnione pięć zespołów. Real Madryt odniósł sukces na polu Sporting Lizbona 2: 1 i zagra w play-off i prestiżowym konkursie. Były zawodnik Sporting Ronaldo strzeli. Innym postępuje Juventusu, który okazał się mecz w Sewilli i wygrał 3: 1 Na osiem finałów będą również korzystać z Leverkusen, Monako i Leicester. Borussia Dortmund, która już pewną procedurę, pokonał w meczu bogatego w celach Legia Warszawa 8: 4 Wiele bramek w żadnym meczu Ligi Mistrzów nigdy nie został wykonany. Mecz Niemcy pokonał rekord wybija dla LM, który wciąż trzymał pojedynku Monaco – A Coruña (8: 3) w okresie od listopada 2003 r.

Nieruchomości po bardzo aktywnym wprowadzenia w Lizbonie przyjął on właśnie pierwszy szansę. 29 minut po standardowym sytuacji ściśle Varane zdobył korek, który spadł do Ronaldo odbiegała rzutu. Kanonierzy są gwiaździste pojedynku przeciwko klubu macierzystego Bet-at-home również nie udało.

Po godzinie gry domem Joao Pereira dostał za potyczce z Kovacic czerwoną kartkę, Sporting Jednak osłabienie uregulowane. Dziesięć minut przed końcem na przemian Coentrao grał ręce w polu karnym, a rzut karny Captain Adrien Silva. Tuż przed Bet-at-home końcem, jednak Biały Balet powrócił do przodu zastąpić Benzema.

Dortmund napastnik błysnął hattricka Reus, który dołączył po długiej kontuzji w tym sezonie Ligi Mistrzów po raz pierwszy. Nawet na ławce polskiego zespołu nie było sprzeczne czeski obrońca Hlousek.

Leicester raz pierwszy w Lidze Mistrzów zrealizowane
Leicester wystarczyło przejść odtworzyć go do remisu, ale w końcu zdobył Bet-at-home [goldbets.pl] swoje czwarte zwycięstwo w konkursie. W otwierającym połowie, uderzył w samo okienko bramki Brugia Okazaki Mahriz z rzutu karnego. Angielski mistrz w 52 minucie po raz pierwszy w konkursie zrealizowane, gdy spadła Izquierdo.

Sewilla u siebie z Juventusem wysłanego na prowadzenie w dziewiątej minucie Pareja, ale jego kolega Vazquez zostaje wyrzucony z boiska za dwie żółte kartki w krótkim odstępie czasu. Goście wykorzystał grę zasilania do perfekcji. Po pierwsze, ustawienie pierwszej połowy w porównaniu z rzutu karnego w 84 minucie Marchisio i ukończył zwrot Bonucci. Mandžukić wciąż zamknięty ustawiając wynik 1: 3 miejsce Sevilla zrealizowane również w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów po raz pierwszy.