Mohlo by se zdát, ve koupelnového nábytku je druhotné

Mohlo by se zdát, ve koupelnového nábytku je druhotné, ale když je tam, víte – je nutností! Za prvé, pro užitkové úkoly – rozšířit položky pro praní prádla, kosmetiky, ručníky. Za druhé, nábytek v koupelně vytváří požadovanou atmosféru pohody, komfortu, pohodlí.
2
Vyberte si koupelnový nábytek je vždy těžší než jakýkoli jiný místnosti v domě. Vezměme si mají hodně co: podlahové plochy, relativní vlhkosti vzduchu, kvality ovzduší, omezení pozice potrubí.
Nábytek z tmavého vannoySvetlaya vannoyPodvesnaya nábytek koupelnový nábytek
Všechny škála materiálů: dřevo koupit zde, dřevotřískové desky, sklo. Který je lepší?

Pokud jde o materiál budoucnosti nábytku, volba zde je rozmanitá: MDF, dřevotřískové desky, masivní dřevo a dýha v dekorace, sklo, plast, z přírodního kamene desky. Plastový nábytek je považován za možnost rozpočtu, který je jednoduchý ve stavebnictví a nekomplikované designem. Sady sklo s kovem – hold stylu hi-tech, vhodné jen za určitých lázně dekor.

Nejpopulárnější a široce považován za nábytek ze dřeva (MDF, dřevotřískové desky), které jsou dále zpracovávány vodě odolným povlakem. Typicky, MDF se používá k vytvoření čelní panely skříní, skříněk.

Pro dodání přirozený vzhled a použitelnost, MDF deska je nejprve naplněn a vrstvu průhledného vlhkosti odolné polyuretanovým povlakem. Dále, léčba probíhat lesklý smalt, což zvyšuje stabilitu poškození nábytku, otěru a působení vodní páry. Aktivní využití desek na bázi dřeva MDF je oprávněná z hlediska designu. Z nich je snazší vytvořit originální tvary, zaoblený design, který pak zdobí fasády nábytku.

Dalším nezbytným materiálem – z masivního dřeva, což má “live”, jedinečná textura, zvláštní teplo, aura z přírodních surovin. To bylo dlouho si myslel, že dřevěný nábytek v koupelně je nesmysl, protože příliš aktivní a agresivní jsou účinky vlhkosti, páry, teplotním extrémům. Ale v průběhu času, se nálada změnila, stejně jako apartmá. Začali vyrábět minimálně hygroskopické dřeva (dub, buk, wenge), a použít vodotěsné technologie: nátěr a krycí lak, transparentní barvy, vosky, oleje shopu zde.

Proto se dnes, nábytek z masivu byl úspěšně použit v koupelně. To dělá to zvláštní atmosféru a pohodlí, podtrhuje klasický styl místnosti, což je elegantní a praktické zároveň.

Další populární nyní dřevní hmoty – dýha. Že dýha povrchových materiálů, předem potažených voděodolné formulací. Nejlépe dýhy dodatečně lakované bezbarvým lakem zvýraznit krásu a zvláštnost textury dřeva.
Opadiris – koupelnový nábytek z pevného a MDF
Opadiris Nábytek vannoyMebel Opadiris belayaMebel Opadiris černá

Jeden z výrobců, vytvořit funkční dřevěný nábytek do koupelny, ruská společnost Opadiris. Všechny náhlavní soupravy jsou vyráběny v německém a italském zařízení, s použitím těch nejlepších surovin, importované kování, se zárukou kvality a trvanlivosti.

Nyní tyto sady jsou bestsellery:

Opadiris rispekt 100 – vynikající-zdůraznil přísnou sadu v klasickém stylu, vyrobené z masivního buku. K dostání ve třech barvách: bílá, ořech, Nagano. Tato masivní, pěkné sluchátka vhodné pro prostorné koupelny, zařízené v klasickém stylu, země, Provence. Sada obsahuje praktický stabilní skříňka s umyvadlem, zrcadlem s policí a lampy.
Opadiris Tibet 70 – elegantní, lehká souprava, určená v souladu s kanovníky klasickém stylu. K dispozici v odstínech bílé a starožitného ořechu. To zahrnuje skříňka s keramickým umyvadlem, zrcadlem s policí, a pěna lze zakoupit samostatně. “Vrcholem” Náhlavní souprava Opadiris 70 Tibetu je mřížka dekor, který dokonale ladí s módním stylem fúze.
Quadro 70 – moderní zařízení vyrobené z MDF, lakované lesklý smalt. Ideální pro malé koupelny, stylové, funkční a futuristickým designem. Sada obsahuje zrcadlovou skříňku s osvětlením, zavěšené jednotky s praktickými zásuvkami.

Každý z těchto apartmánů má svůj vlastní styl, barvu, velikost, design, ale mají společné své vysoce kvalitní výkon a životnost.
Sada nábytku do koupelny s tužkou věci, nebo ne zobrazit více?
Nábytek z tmavého koupelna s vanou penalomMebel Opadiris bez penalaSvetla koupelnového nábytku s tužkou případu

Jak můžete vidět, každý apartmán má svůj vlastní, individuální balení, do kterého můžete stále zakoupit další položky. Co je důležité a měly by být v koupelně? Jak se rozhodnout?

Odpověď na tuto otázku bude záviset na oblast vaší koupelny, stejně jako počet lidí a hojnosti věcí, které si myslíte, že obchod. Na tomto základě, a vyzvednout jeho kusy nábytku. Co by to mohlo být?